Ubytování Orlické hory

Naplánujte si letní nebo zimní dovolenou v Čechách a využijte naši nabídky chalupy k pronájmu. Chalupa u Zezulků  leží nedaleko města Králíky a nabízí vám pohodlné, kvalitní a levné ubytování v soukromí. Poloha chalupy pod Králickým Sněžníkem je skvělým výchozím bodem pro turistická a lyžařská dobrodružství. Pobyt u nás vás okouzlí čistou přírodou Jeseníků a Orlických hor, na jejichž rozhraní se chalupa nachází.

Ubytování na horách

Už jste se rozhodli využít možnosti ubytování na horách a odpočinout si v soukromí chalupy k pronájmu? Nabízíme vám pronájem celé chalupy pouze pro vás a vaši rodinu nebo přátele.

Chalupa u Zezulků je komfortně vybavena  pro chvíle odpočinku a relaxace. V objektu kromě společných prostor naleznete pět samostatných pokojů s kuchyňkou a sociálním zařízením. Celkem 19 lůžek poskytuje ideální podmínky pro pobyt na horách s přáteli, skvělou a nikým nerušenou oslavu nebo k uspořádání firemní akce, včetně teambiuldingu

Dovolená s dětmi v Čechách

Rodiny s dětmi vítáme. Máte děti a plánujete s nimi zažít aktivní dovolenou v Čechách? Pak právě pro vás je naše chalupa ideálním prostředím k trávení společného času s vašimi dětmi. Zatímco rodiče mohou aktivně odpočívat na tenisovém kurtu nebo při hře ping pongu, děti ocení zábavné a bezpečné dětské venkovní vybavení s pískovištěm, houpačkami a skluzavkou. Pro vaše nejmenší je přichystána dětská postýlka pro nerušený spánek na čerstvém horském vzduchu.

Dovolená na horách

ImageUbytování a dovolenou na horách ocení především sportovci. Aktivní letní dovolená, plná turistiky, cykloturistiky nebo prozkoumávání okolních historických památek je snem každého, kdo nechce svůj volný čas trávit povalováním na kanapi. Ubytování na Dolní Moravě vám přinese množství aktivních zážitků v kouzelné české přírodě.

Že trávit zimní dovolenou na horách v Čechách je ztráta času? Nesmysl, využijte naši nabídku ubytování na horáchsoukromí pronajaté chalupy a přesvědčte se sami, že tuzemská krajina a hory vás nadchnou. Poloha chalupy v centru mezi několika lyžařskými středisky plně uspokojí vaši lyžařskou vášeň. Ski centrum Sněžník v Dolní Moravě, Ski park Červená voda, Ski region Buková hora a množství běžeckých tras vás nenechají oddychnout. Po náročných lyžařských zážitcích dopřejte svému tělu relaxaci a odpočinek v naší finské sauně.

Poznejte na vlastní oči krásu přírody v okolí Králíků a Dolní Moravy. Určitě se k nám budete rádi a často vracet. Neváhejte a ještě dnes si zarezervujte termín pobytu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.