Sportem k aktivní dovolené

Sportu a sportovních aktivit si můžete užívat i v pohodlí naší chalupy. Až vás tenisový kurt nebo ping pong začnou unavovat, změňte disciplínu. Co třeba vyrazit na kola? Okolí Králického Sněžníku a naší chalupy je přímo stvořené pro cykloturistiku. Množství cyklostezek se králickým okolím vine do všech koutů. Vyzkoušejte třeba cyklostezku Králíky – Červená Voda a poznejte nejen Jeseníky, ale i nejjižnější cíp Orlických hor. Jste-li opravdoví cyklističtí přeborníci, nesmíte si nechat ujít Čarodějnickou cyklotrasu na Šumpersku. Ta vás provede inkviziční historií Severní Moravy.

Letní dovolená a relaxace

Až vás všechny ty sportovní a turistické výlety na vaší letní dovolené unaví, určitě zatoužíte po odpočinku a relaxaci. Naše chalupa vám poskytne příjemné uvolnění v domácí, finské sauně. Je vaše tělo z toho všeho cestování zmoženo tak, že by si zasloužilo pořádnou dávku wellness rozmazlování? Navštivte nedaleký Horský wellness hotel Prometheus v Dolní Moravě. Po všemožných masážích, zábalech a jiných wellness procedurách budete jako znovuzrození. A můžete vyrazit třeba do Aquaparku v Ústí nad Orlicí.

Zimní dovolená a lyžování

Zima na horách, to prostě musíte zažít. Chalupa u Zezulků leží v samém středu známých lyžařských areálů Ski Dolní Morava, Ski resortu Buková hora a Ski parku Červená voda. U nás svou lyžařskou vášeň prožijete naplno.

Zažijte zimní dovolenou  na českých horách a ubytujte se v soukromí naší chalupy.

Napiště si o termín pro Vaší sportovně zaměřenou dovolenou: