Chalupa k pronájmu

Pobyt na Chalupě u Zezulků vás zavane do Národní přírodní rezervace Králický Sněžník. Kouzelná příroda, sportovní vyžití a poklidná lokalita jako stvořená k odpočinku a relaxaci nadchne každého. Pro poskytnutí chalupy k pronájmu požadujeme minimální obsazenost deseti osobami.

Ubytování v soukromí

Poskytujeme pronájem celé chalupy, s 19 lůžky v pěti pokojích. I při větší skupině přátel nebo celého rodinného klanu, bude vaše ubytování v soukromí zajištěno i jednotlivě.

Chalupa disponuje pěti vkusně a pohodlně zařízenými pokoji:

  1. Čtyřlůžkový pokoj v přízemí, s vlastní kuchyní, sociálním zařízením, sprchovým koutem, krbem a velkým jídelním stolem je naprosto ideální pro společně trávené večery.
  2. Čtyřlůžkový pokoj v patře, s vlastní kuchyňkou, sociálním zařízením a sprchovým koutem.
  3. Třílůžkový pokoj, s kuchyňkou, sprchovým koutem a toaletou.
  4. Šestilůžkový a dvoulůžkový pokoj mají k dispozici společné sociální zařízení a sprchový kout, kuchyň tyto dva pokoje mohou využívat společnou v přízemí.

Pro společně trávené chvíle jistě využijete venkovní posezení s grilem a ohništěm. Že zrovna počasí není ideální? Nevadí, u nás se nudit nebudete. Kromě společné kuchyně naleznete v přízemí chalupy společenskou místnost s pípou, televizí a stolním fotbálkem. A domácí finská sauna už je jen příjemnou tečkou za aktivně stráveným dnem.

Čtyř lůžkový pokoj v přízemí

 Vlastní kuchyň, toaleta, sprcha, krb, velký jídelní stůl

Čtyř lůžkový pokoj

Vlastní kuchyň, toaleta, sprcha

Tří lůžkový pokoj

Vlastní kuchyň, toaleta, sprcha

Šesti lůžkový pokoj

Společná kuchyň v přízemí, společná toaleta a sprcha s Dvou lůžkovým pokojem

Dvou lůžkový pokoj

Společná kuchyň v přízemí, společná toaleta a sprcha se Šesti lůžkovým pokojem