Ubytování Dolní Morava

Při plánování vaší zimní dovolené, strávené lyžováním, sportem a zábavou na sněhu využijte naši nabídku ubytování v soukromí chalupy. Pět pohodlně vybavených pokojů, s kapacitou obsazení 19 lůžek je přímo ideální místo k trávení dovolené na horách, k uspořádání oslavy na sněhu nebo bezva zimního teambuildingu. Zažijte Vánoce, Silvestra nebo zimní prázdniny v prostředí, které jak kdyby z ladovské pohlednice vypadlo. Využijte-li pohodlí chalupy k pronájmu, ležící pod Králickým Sněžníkem a co by kamenem dohodil ke ski areálu Dolní Morava, budete nadšeni.

Lyžařská střediska na dosah

Chalupa u Zezulků je strategicky umístěna mezi nejpopulárnějšími lyžařskými středisky Jeseníků a Orlických hor. Právě proto je naše ubytování Dolní Morava tolik oblíbené především v zimních měsících.

Ski Areál Dolní Morava

ImageSjezdovky, běžecké tratě, bobová a sáňková dráha, dětské ski parky, lyžařská škola a mnohem víc. Na Dolní Moravě se rozhodně nudit nebudete. Otestujte své lyžařské dovednosti a vyzkoušejte Ski alpové centrum Dolní Morava. Po takovém zápřahu určitě oceníte relaxaci v naší finské sauně. Chystáte se trávit zimní dovolenou s dětmi? Ski Areál Dolní Morava pro celou rodinu pravidelně pořádá Adventure Night, exkluzivní show na sněhu. To si nesmíte nechat ujít.

Ski resort Buková hora

ImageNejvětší lyžařské středisko severovýchodních Čech vás nadchne svými více než osmi kilometry sjezdovek, snow a kid parky. Ski resort Buková hora, to je především … Ski park Červená voda a Čenkovice.

Ski park Červená Voda

ImageVyužijete-li naše ubytování na horách, během dvou dnů snadno vystřídáte jedny hory za druhé. Jeden den Jeseníky a Dolní Morava a druhý den super jízda na nejdelší sjezdovce Orlických horSki parku Červená voda. Dáváte přednost snowboardingu? Na Červené Vodě si přijdete na své. A vaše děti si osvojí první lyžařské krůčky v lyžařské škole Ski parku Červená voda.

Tak neváhejte, oprašte lyže nebo prkno a rezervujte si termín pobytu na Chalupě u Zezulků ještě dnes. Protože kdo zaváhá, ten sedí doma a nelyžuje. Máte-li jakýkoliv dotaz nejen k zimní dovolené na naší chalupě, kontaktujte nás, rádi vám vše zodpovíme.

Napište si o termín pro vaší lyžovačku: