Teambuilding, firemní akce a oslavy

Plánujete stmelit váš firemní kolektiv a uvažujete o teambuildingu? Pořádáte firemní akci v neformálním prostředí? A stále hledáte vhodné prostory, kde vše zorganizovat? Využijte naši nabídku pronájmu chalupy. Celý objekt máte pouze pro sebe, což vám zaručuje naprosté soukromí.

Chystáte se uspořádat oslavu? Rodinnou, svatební nebo jen tak, zapařit s partou přátel? Pak je naše chalupa pro vaši akci jako stvořená. Naprosté soukromí a žádní otravní sousedé, kteří by si stěžovali na vaši zábavu.

Ubytujte se na horách, nedaleko ski centra Dolní Morava. Přes den si v okolí můžete zasportovat či zažít jiné aktivity. A po náročném dni roztočte party na chalupě. O zábavu rozhodně nebude nouze. Tenisový kurtping pong nebo stolní fotbálek vás rozhýbou. Venkovní posezení využijte k opékání buřtů nebo parádní grilovačce. A nakonec se zregenerujte v naší domácí finské sauně.

Nepropásněte toto skvělé ubytování nedaleko Králíků a zarezervujte si termín pobytu ještě dnes. Chcete se dozvědět víc? Nebojte se zeptat, rádi vám vaše dotazy zodpovíme.

Napište nám o volný termín na firemní akci: